English version
of SME platform

Досвід використання QR-кодів у службі зайнятості

0

5a15409ab9630З початку 2017 року у щоденну роботу служби зайнятості у використання було введено інновації у вигляді QR-кодів з метою розповсюдження та удосконалення більшості послуг для всіх верств населення. Всі центри зайнятості Донецької області, орієнтуючись на зміни у сучасному світі технологій, активно використовують ці інновації у своїй роботі!
За допомогою QR-кодів можна потрапити до Інтерент-ресурсів служби зайнятості в один клік з будь-якого мобільного гаджету!

 

Тепер, щоб увійти на офіційний сайт Державної служби зайнятості чи на портал з пошуку роботи «Труд», потрібно мати мобільний телефон або планшет, на якому має бути встановлена спеціальна програма для сканування QR-кодів. Так само легко відтепер в онлайн-режимі зареєструватись на прийом до фахівця центру зайнятості за допомогою «Електронної черги для шукачів роботи».

 

Службою зайнятості активно проводиться робота зі сприяння організації підприємницької діяльності. Саме з метою підтримки підприємницьких ініціатив та стимулювання у створенні малого та середнього бізнесу службою зайнятості було розроблено інформативний мобільний додаток «Центр розвитку підприємництва», який теж можна завантажити за допомогою QR-коду і який вже почали використовувати у Донецькій області.

 

Ці нововведення сприятимуть розповсюдженню послуг служби зайнятості серед населення, зокрема, серед молоді, яка для отримання інформації здебільшого користується мобільними гаджетами.

 

Заступник начальника відділу АПБ Волноваського РЦЗ Анастасія Харіна

[Голосів: 3    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.