English version
of SME platform

Добрі справи для літніх людей та бездомних

0

Благодійний обід для пристарілих6 січня в Пансіонаті ветеранів праці, який розташований у Києві по вулиці Жукова, 2,  студенти організували щедрий благодійний обід. Організатором акції виступив Європейський рух молодих людей “Молодь за мир”.

 

 

 

 

 

“Це було велике свято – наш обід у будинку ветеранів. Ми розбилися на групи і пішли вітати літніх людей у лежачому корпусі: деякі з них не розуміли, чому до них прийшло стільки гостей, вони не вірили, що всі ці великі подарунки їм. Вони пригощали нас мандаринками і просили побути в них якомога довше і обов’язково прийти ще”, – розповідає Ірина Работіна, співробітниця ГС “Національна організація роздрібної торгівлі” (НОРТ) та студентка Києво-Могилянської Академії.

 

А потім був обід у їдальні, на який прийшло більше ста літніх людей. Святкові скатертини, прикраси, смачна їжа, музика, привітання, колядники – було все! Але найкраще ось що: за кожним столом сидів хтось з помічників – студентів. Це вперше помічників було достатньо, щоб сісти за всі столи!

 

фото з обіду 2 (2)На жаль, будинок літніх людей сьогодні – це місце самотності і відчаю. Усі молоді помічники були вражені цим. Дехто не міг стримати сліз – і це нормально, це по-людськи.

 

Але, якщо придивитися, можна побачити й іншу картину: як на обличчях стареньких людей з’являються усмішки, сльози здивування і радості. Їхня вдячність розчулює й надихає.

 

 

7 січня таку акцію провели  з бездомними на Контрактовій площі.

Цей обід був дуже особливим: багато бездомних і бідних людей, друзі з будинку літніх людей, представники ромського табору, яким чудом вдалося у такий мороз добратися до місця благодійної події. І всі – щасливі.

 

Одна бездомна дівчина з Троєщини заглядає у свій подарунок, там – светр.

- “А одяг – новий?”, – несміливо питає вона.
– “Звичайно”, – кажемо. І вона починає плакати. Мабуть, їй дуже давно не дарували подарунків.

 

фото з обіду 2 (1)

Про подарунки – ще багато історій – таємні Санти постаралися!

Хочеться, щоб у житті літніх людей було якомога менше сліз, а більше приємних моментів. І це залежить від всіх нас, бо їм так необхідна наша увага!

[Голосів: 2    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.