English version
of SME platform

Чим корисні навчальні виїзні сесії з розвитку бізнесу для ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей?

0

DSC_0024Сьогодні, 13 березня 2017 року, відбулася чергова тренінг – сесія з розвитку бізнесу для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевого населення Донецької та Луганської областей. Традиційно на початку сесії присутні мали декілька хвилин на самопрезентацію та на висвітлення своїх проектів чи задумів. Модератором заходів є директор Агенції місцевого економічного розвитку міста Бурштина Олександр Бабій.

 

Сама тематика бізнес-тренінгу включала розгляд таких питань:

Історія створення Національної платформи малого та середнього бізнесу.

Асоціація міжнародного бізнесу – цілі та задачі.

Клуб Ділових Людей –  як створювати додану вартість для клієнтів.

Асоціації та клуби підприємців: що і для кого пропонують.

 

Під час сесії  присутні отримали корисну інформацію від Анастасії Баклан (представник Центру міжнародного приватного підприємництва) про те, як підприємцю – початківцю «вижити» та грамотно будувати свій бізнес.

 

За словами Анастасії, для того,  щоб бути успішним у сфері бізнесу, потрібно весь час бути в навчальному процесі: відвідувати тренінги, вебінари, читати методологічні матеріали. Важливим є й спілкування з однодумцями, які готові надати вам свою допомогу. Якщо не вистачає коштів для повноцінного ведення бізнесу, необхідно об’єднуватися у кластери (сконцентрована на певній території група взаємопов’язаних компаній).

 

Ганна Стрикун (директор із зв’язків з громадськістю ГС «НОРТ»)  розповіла про діяльність Національної платформи МСБ та про корисність веб-ресурсу  для учасників малого та середнього бізнесу. Ганна закликала присутніх долучатися до співпраці з Нацплатформою МСБ та ділитися своїми історіями успіху з читачами Платформи.

 

Антон Матіяш (представник Клубу ділових людей)  говорив про діяльність Клубу Ділових Людей,  про навчання та обмін досвідом в клубі і секрети успішної діяльності Клубу. Зокрема, мова йшла про короткі семінари та майстер-класи, великі денні інтенсиви в межах Клубу,  про громадську школу бізнесу тощо.

 

Микола Смирнов (регіональний координатор Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй у Київській області)  розповів про проект «Швидке регулювання на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та як можна долучитися до Проекту.

 

Насирова Світлана розповіла про асоціації та клуби підприємців, а також яку роль відіграє маркетинг для розвитку підприємства.

 

Під час тренінг-сесії учасники цікавилися роботою  успішних бізнес-асоціацій в Україні. Нагадаємо, Національна платформа МСБ проводила опитування на цю тему, з результатами якого можна ознайомитися за посиланням.

Навчальні виїзні сесії продовжуватимуть свою роботу протягом всього тижня.

 

ОРІЄНТОВНА ПРОГРАМА СЕСІЙ

[Голосів: 2    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.