Чому університет має навчати фандрейзингу?

0

07-08 березня 2019 року, вже 10 років поспіль Руслан Краплич, на запрошення відділу Розвитку, ділився з студентами Українського Католицького Університету (УКУ) методиками й досвідом фандрейзингу здобутими Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, які вдосконалюються чверть століття (25 років).

 

Щорічно першокурсники й активісти УКУ, мобілізовані відділом Розвитку, проходять навчання основам фандрейзингу, які незмінно за методою і з використанням досвіду Фундації Острозьких, проводить Руслан Краплич.

 

Цього разу, понад 30 учасників вправлялися у миттєвому представленні доброчинних намірів університету, плануванні фандрейзингових дій, використання 30 інструментів фандрейзингу, дотримуючись 7 основних правил і 5 базових мотивів благодійництва, які дозволяють уникнути помилок у роботі з фінансовими партнерами.

 

Важливою також стала сесія планування дій сектору роботи зі студентським самоврядуванням УКУ, який допомагає студентам забезпечити соціальні служіння, співпрацюючи з громадськими та благодійними організаціями міста Львова, а згодом регіону й України.

 

Як і щорічно, студенти перших курсів у супроводі досвідчених старшокурсників проводитимуть студентську збірку, виступаючи у більше 100 храмах Української Греко-Католицької Церкви та проводячи вечірки, що супроводжуються збором пожертв у формі благодійних аукціонів і лотерей.

 

Перші подібні збірки залучали всього кілька тисяч гривень. Але систематичність і підвищення професійного розвитку фандрейзингу дозволяє студентам залучати суми, що перевищують 1 000 000 грн. Ці кошти спрямовуються на стипендії та підтримку студентів УКУ,які потребують допомоги.

 

Цього року студенти активно взялися до збору пожертв для порятунку життя мами одного зі студентів. Вже зібрано понад 400 000 грн, для лікування за кордоном і в процесі залучення залишається ще майже 280 000 грн, задля чого було підготовано додатковий план фандрейзингових дій.

 

Отримані молодими людьми-студентами УКУ навички фандрейзингу допоможуть їм у майбутньому організовувати кампанії фандрейзингу для вирішення проблем, забезпечення потреб і розвитку громад, у яких житимуть та працюватимуть випускники УКУ. Що допоможе їм розбудовувати нашу країну, дотримуючись гасла, яке навіть політики запозичують в УКУ: «Візьми та зроби!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.