English version
of SME platform

Адвокаційна діяльність і аналіз державної політики

0

БезымянныйУ сучасному діловому середовищі, з його динамічним розвитком і новітніми комунікаціями навички адвокаційної діяльності впевнено набувають значення стратегічно важливих, а володіння ними суттєво впливає на загальну ефективність функціонування організацій.

 

 

Адвокація є ключовою функцією бізнес-об’єднань, без якої неможливе ефективне представництво і захист інтересів їх членів – малих і середніх підприємств. Вона трансформує об’єднання з об’єкта регулювання, залежного від волі регулюючих органів, у повноцінний суб’єкт урядових відносин. Адвокація дає можливість не лише реагувати на пропонований курс розвитку вашої індустрії, а й брати участь у формуванні праюювил гри у відповідному секторі економіки. Ефективна адвокаційна стратегія допоможе вигідно позиціонувати ваше бізнес-об’єднання, підвищити його впізнаваність та уникнути регуляторних криз, пов’язаних із прийняттям несприятливого законодавства.

Матеріали даного розділу розраховані на керівників та лідерів членських бізнес-об’єднань та інших неприбуткових організацій, фахівців з адвокаційної діяльності та некомерційного лобіювання. Також вони стануть у нагоді широкому колу читачів, які цікавляться даними питаннями.

Ключові теми курсу:

  1. Основні визначення та функції взаємодії з владою.
  2. Законодавче регулювання лобістської діяльності.
  3. Об’єкти та суб’єкти адвокації. Етика адвокаційної діяльності.
  4. Створення напряму адвокації з нуля.
  5. Розробка карти стейкхолдерів .
  6. Формування оптимальної структури бізнес-об’єднання як чинник ефективної адвокації.
  7. Регуляторний менеджмент.
  8. Методи взаємодії з органами влади.
  9. Планування та реалізація адвокаційної кампанії.

Адвокаційна діяльність і аналіз державної політики (посібник)

Зміст:

Основні визначення та функції взаємодії з владою.

Законодавче регулювання лобістської діяльності.

Об’єкти та суб’єкти адвокації. Етика адвокаційної діяльності.

Створення напряму адвокації з нуля.

Розробка карти стейкхолдерів .

Формування оптимальної структури бізнес-об’єднання як чинник ефективної адвокації.

Регуляторний менеджмент.

Методи взаємодії з органами влади.

Планування та реалізація адвокаційної кампанії.

 Завантажити документ

У сучасному діловому середовищі, з його динамічним розвитком і новітніми комунікаціями навички адвокаційної діяльності впевнено набувають значення стратегічно важливих, а володіння ними суттєво впливає на загальну ефективність функціонування організацій.

Адвокація є ключовою функцією бізнес-об’єднань, без якої неможливе ефективне представництво і захист інтересів їх членів – малих і середніх підприємств. Вона трансформує об’єднання з об’єкта регулювання, залежного від волі регулюючих органів, у повноцінний суб’єкт урядових відносин. Адвокація дає можливість не лише реагувати на пропонований курс розвитку вашої індустрії, а й брати участь у формуванні правил гри у відповідному секторі економіки. Ефективна адвокаційна стратегія допоможе вигідно позиціонувати ваше бізнес-об’єднання, підвищити його впізнаваність та уникнути регуляторних криз, пов’язаних із прийняттям несприятливого законодавства.

Цей посібник розрахований на керівників та лідерів членських бізнес-об’єднань та інших неприбуткових організацій, фахівців з адвокаційної діяльності та некомерційного лобіювання. Також він стане у нагоді широкому колу читачів, які цікавляться даними питаннями.

Посібник розроблено в рамках реалізації проекту Програми розвитку ООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

[Голосів: 1    Середня оцінка: 5/5]

Comments:

Напишіть відгук

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.